Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Joost Verkerk
Joost Verkerk
Verkoopadviseur

Joost.Verkerk@vandorst.nl
088 - 52 50 753

Wim van der Pluijm
Wim van der Pluijm
Verkoopadviseur

Wim.van.der.Pluijm@vandorst.nl
088 - 52 50 754

Dave van Arkel
Dave van Arkel
Junior Verkoopadviseur

dave.van.arkel@vandorst.nl
088 - 52 50 753

Henrie van Esch
Henrie van Esch
Magazijn

Henrie.van.Esch@vandorst.nl
088 - 52 50 752

Maarten Roijackers
Maarten Roijackers
Garantiemedewerker

Maarten.Roijackers@vandorst.nl
088 - 52 50 751

Carin van Rijswijk
Carin van Rijswijk
Host  /  Werkplaatsreceptionist

Carin.van.Rijswijk@vandorst.nl
088 - 52 50 751

Marcia van de Pas
Marcia van de Pas
Host / Werkplaatsreceptionist

Marcia.van.de.Pas@vandorst.nl
088 - 52 50 751

Niels van Boxtel
Niels van Boxtel
Monteur

Pieter Verhoeven
Pieter Verhoeven
Monteur

Koen Pouwels
Koen Pouwels
Monteur

Michael Snoeren
Michael Snoeren
Monteur

Jos de Bie
Jos de Bie
Vestigingsmanager

Jos.de.Bie@vandorst.nl
088 - 52 50 755

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie-instellingen aanpassen.